Ogłoszenie

REKRUTACJA OTWARTA

#1 2009-01-03 12:36:33

Król ARTUR

Administrator

Punktów :   

Ważne

mam pytanie ktory z was na shellu juz widnieje z dopiskiem K-Z,prosze o odpowiedz i o zmiane nicka,czyli usuniecie K-Z.dlaczego to wytlumacze pozniej,pozdro


Hetman Klanu

Offline

 

#2 2009-01-03 15:06:29

sirLancelot

K-Ż

Punktów :   

Re: Ważne

juz jest puźniej ;P
proszę o powód ;D

Offline

 

#3 2009-01-03 16:02:21

sirGalahad

K-Ż

Punktów :   

Re: Ważne

Zmienię lecz chciałbym wiedzieć dlaczego?

Offline

 

#4 2009-01-03 20:10:48

Król ARTUR

Administrator

Punktów :   

Re: Ważne

nie badzcie niemili prosze,mnei tez to wkurzylo,ale  doczepil sie do mnei jakis smieszny typek o nazwie KG_Tajzon i cos marudzi ze  juz jest taki klan i ze oni graja dopbrze i ze  nei mozemy tak miec i w ogole ze  cos tam,wkurza mnei to ze komus cos takiego przeszkadza ponioewaz skrot moze i mamy taki sam ale jak go rozwinac to nazwa znaczy cos zupelnie innego poniewaz taten klan nie jest polskim klanem i nei wiem dlaczego mielibysmy cokolwiek zmienaic ale dla swietego wpokoju moze zrobmy to ,zaloze nowe forum o nowej nazwie i tyle to nie jest trudne wiec zaden problem z mojej strony,ale czekam na wasze propozycje  co do nazwy.nikus juz podal jedna propozycje ktra brzmi ROS-rycerze okrągłego stołu,,mnie sie nawet podoba ,ale kurcze chcialbym cos bardziej ostrego i takiego niecodziennego,cjeslio nei wiecie o co mi chodzi to juz tlumacze,otoz mam dosyc nazw typu historycznego ,wystarczy ze nicki takie bedziemy mieli a jesli chodzi o nazwe klanu to wolalbym cos bardziej bezsporedniego ,tak jak ZiZ-Zniszczyc i Zabić mnie osobiscie ta nazwa powala ,,,bardzo mi sie podoba ,,,podawajcie jakies nazwy w tym stylu ,,no chyba ze zostane przeglosowany co do innej propozycji..czekam  na info ,pozdro....


Hetman Klanu

Offline

 

#5 2009-01-03 21:20:46

sirDagonet

K-Ż

Punktów :   

Re: Ważne

chłopaki  moze troche głupia nazwa ale nic innego mi nei przychodzi do głowy 
[ZZP]-Zabujcy Z Polski hehee

Offline

 

#6 2009-01-03 21:22:12

sirDagonet

K-Ż

Punktów :   

Re: Ważne

Chłopaki moze ta nazwa jest troche głupai ale nic innego mi nie przychodzi do głowy
[ZZP]-Zabujcy Z Polski.
hehe

Offline

 

#7 2009-01-04 17:24:21

sirGalahad

K-Ż

Punktów :   

Re: Ważne

Jeśli mam być szczery to grałem ostatnio z Tajzonem i po tym jak oznajmił że AMARU z KSW jest dziwny chciałem się dowiedzieć o co mu chodzi. Napisał iż AMARU po tym jak KING zrobił go administratorem na forum zbanował go. Nie wiem czy to prawda i tak naprawdę mało mnie to interesuje. ja na to odparłem mu że KING ukradł konto czarnej Panterze. On potwierdził to ale napisał ze KING je oddał. Potem się dowiedziałem że KING to kumpel jego brata. Na końcu wykręcał się że nie wie dokładnie jak to było i że nie chce sobie kłopotów narobić. Namawiał mnie tez do przejście do jego klanu że był on najlepszym klanem w Polsce. Niestety przegrałem z nim starcie:/. Nie wiem czy to on miesza z tym nickiem ale osobiście uważam że powinniśmyzmienićforum tak jak proponujesz. Pomyślę jeszcze nad nazwą.

Offline

 

#8 2009-01-04 17:27:04

sirGalahad

K-Ż

Punktów :   

Re: Ważne

Może jakaś krótka nazwa jak KR? Krwawi rycerze. proste ale wymowne.

Offline

 

#9 2009-01-04 17:49:16

Król ARTUR

Administrator

Punktów :   

Re: Ważne

tak king dal mi administratora na forum ktore on zalozyl ale ktore ja dokanczalem,ale to nie jest istotne,istotne jest to ze zbanowalem go takjak mowil  za to ze ukradl konto koledze z klanu czarnej panterze,oddal owszem  ale po tym jak go zbanowalem i ja znajac dane szybko zmienilem je zeby wiecej cos takiego nie mialo miejsca ,wydaje mi sie ze rozumiecie to ze skoro jest zdolny do kradzieze konta i to jeszcze koledze z klanu ktory wczesniej dal mu konto z ksieciem to nie ma z nim o czym rozmawiac bo w taki sposob nic nie zbudujemy jak sami nawzajem bedziemy sie okradac,zbanowalem go i osobiscie uwazam ze dobrze zrobilem.ukradl konto a przez to ze zostal zbanowany na swoim wlasnym forum chce teraz wszystkim uprzykrzys  zycie na sheluu,,na mnei tez napisal na forum ziz klamstwa ze rajduje jak tylko moge,,,a sami wiecie ze tak nie jest,tazke sami zdecydujcie komu wioerzyc a komu nie ,ja do niczego nie namawiam ,powuiedzilem tylko jak sporawa wyglada,pozdro


Hetman Klanu

Offline

 

#10 2009-01-04 18:27:13

sirGalahad

K-Ż

Punktów :   

Re: Ważne

Ja popieram to że go zbanowałeś. Ale jesli zmienil dane to ciekawe jak sie teraz nazywa

Offline

 

#11 2009-01-04 23:03:16

Król ARTUR

Administrator

Punktów :   

Re: Ważne

nie o to chodzi zmienil dane  czyli meila i haslo do konta ktore dostal od czarnej pantery,ale juz jest wszytko zalatwione czarna pantera juz odzyskal konto


Hetman Klanu

Offline

 

#12 2009-01-05 13:26:26

sirGalahad

K-Ż

Punktów :   

Re: Ważne

To dobrze. Więc o co chodzi z tą aferą?????????

Offline

 

#13 2009-01-05 20:40:32

sirDagonet

K-Ż

Punktów :   

Re: Ważne

Wiecie co  ja juz niemgoe sie w tym wszystkim połąpac bo  t o wszystko sie pomieszało:(

Offline

 

#14 2009-01-07 16:15:18

sirGalahad

K-Ż

Punktów :   

Re: Ważne

To jakie mamy to nowe forum?

Offline

 

#15 2009-01-07 17:14:16

sirDagonet

K-Ż

Punktów :   

Re: Ważne

nIEWIEM JAKIE SAM BYM CHCIAŁ WIEDZIEC
sorka ze to  mówie ale jak tak dalej  bedzie i  nic  ztyniezrobimy  to  ja chyba odejde z kalnu  i  bede sam grał:(:(sorka ze to  napisąłem

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutoninjaforum.pun.pl www.darmowyporadnikmfo.pun.pl www.graonaruto.pun.pl www.dancedance.pun.pl www.pokemonindigo.pun.pl